KONST / Litografier / Färglitografi 13027004
nr 1302 7004
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholms Stadshus. Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 44x59cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:59:55
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas